Про нас

img-5

Лікувально-профілактичні закла­ди Коломийської ЦРЛ:стаціонар і поліклініка ЦРЛ, дитяча лікарня, пологовий будинок, стоматполіклініка,Отиніська РЛ №1, Гвіздецька РЛ №2, Печеніжинська МП нада­ють висококваліфіковану медичну допомогу населенню в кількості 160.9 тис., у т. ч. дітей до 17 років – 32.5 тис.

У Коломийській ЦРЛ функціонує 5 стаціонарних медичних закладів потужністю 805 ліжок: стаціонар ЦРЛ 480 ліжок, стаціонар дитячої лікарні 95 ліжок, пологовий будинок 120 ліжок, Отиніська РЛ №1  75 ліжок,  Гвіздець РЛ №2  35 ліжок  та 6 амбулаторно-поліклінічних установ по­тужністю 1260 відвідувань за зміну: поліклініка ЦРЛ , поліклініка дитячої лікарні, стоматполіклініка , поліклініка Отинійської РЛ№1 і Гвіздецької РЛ№2 та Печеніжинська міська поліклініка .

У лікувальних закладах Коломийської ЦРЛ працює 430 лі­карів та 926 середніх медичних працівників, у переважній більшості – це висококваліфіковані спеціалісти.

Звання заслуженого лікаря України присвоєно 2 лікарям, звання заслуженого працівника охорони здоров’я України присвоєно 3 медичним сестрам.

Серед працюючих 1 лікар має ступінь доктора медичних наук, 8 лікарів мають ступінь кандидата медичних наук , вищу кваліфікаційну категорію – 107 лікарів та І – 156 лікарів, разом складає 63.3% від працюючих лікарів.

Серед працюючих медичних сестер 405 мають вищу кваліфікаційну категорію і 106 першу кваліфікаційну категорію, що складає 55.2% від усіх працюючих медичних сестер.

Висококваліфікований кадровий по­тенціал дає змогу лікувально-профілактичним закладам Коломийської ЦРЛ забезпечувати навчання інтернів на заочному циклі і бути практичною базою для навчання студентів медичного коледжу.

В поліклінічних закладах лікувальних установ ЦРЛ надається висококваліфікована амбулаторно-поліклінічна медична допомога  за 32 спеціальностями.

Спеціалізована стаціонарна  медична допомога надається за 28 профілями спеціалізованих ліжок (у т. ч. міжрайонний сателітний центр нефрології та діалізу, відділення малоінвазивної хірургії при хірургічному та урологічному  відділеннях ЦРЛ та гінекологічного відділення пологового будинку , реанімаційні

і хірургічні відділення в стаціонарі ЦРЛ , дитячої лікарні та пологового будинку, кардіореанімаційне відділення при відділенні кардіології ЦРЛ та  палати інтенсивної терапії для лікування інсульт них хворих.

В міжрайонному центрі нефрології  та діалізу функціонує 11 апаратів штучної нирки на яких проводиться лікування у дві зміни 40 пацієнтам.

Широко використовуються новітні технології малоінвазивної хірургії , проведено 407 лапараскопічних операцій з них: 233 в хірургічному відділені , 90 в урологічному відділенні і 74 в гінекологічному відділенні пологового будинку.

Налагоджена співпраця з ортопедичною клінікою «Асклепіос» з міста Хохвальд ( Німеччина ) . На запрошення директора клініки Штефана Хартля два лікарі травматологи проходили в даній клініці стажування , обмінювались  досвідом та методиками лікування травматологічних хворих. Даною клінікою надана гуманітарна допомога сучасним медичним обладнанням ( електронно-оптичний перетворювач) працюючи на якому значно покращився рівень та якість надання медичної допомоги при оперативних втручаннях із використанням металоостеосинтезу при переломах трубчастих кісток.

В кардіореанімації та палатах інтенсивної терапії для інсульт них хворих,  при гострих інфарктах та інсультах, широко використовується тромболізисна терапія , яка значно покращила якість лікування відповідних пацієнтів.

В очному відділенні виконуються оперативні втручання на мікрохірургічний системі американського виробництва при глаукомі, а також при катаракті –  факоемульсифікація катаракти з імплантацією гнучних інтраокулярних лінз.

Дитяча лікарня отримала відзнаку «Лікарня доброзичлива до дитини», функціонує хірургічне відділення на 30 ліжок, а також реанімаційне відділення на 6 ліжок .

Пологовий будинок також має статус «Лікарня, доброзичлива до дитини», де щорічно приймають біля 2 тисяч пологів, функціонують родинні зали сімейного типу.